YouTubeři.cz

MŮJ FAIL - nechtěla jsem jet a takto to dopadlo | to nejlepší z EGYPTA

13 534

The Nattiness

58 400

4
Ahoj, jak říkám, Egypt nebyl na horních pozicích mého to visit listu, ale když mi Nikol Moravcová napsala, jestli nechci z bandičkou holek jet na propagaci oblast - tak jsem řekla JO! Jak jinak to tam pořádně poznat, když ne takto organizovaně přímo cestovní agenturou? Ve videu tak můžete vidět, jak jsem se zmýlila a Egypt má určitě svoje kouzlo a ty zážitky byly jedinečný! Níže mýte moje postřehy a praktičtější info:

Hotel:
Bydleli jsme v hotelu Grand Hotel v Sharm el-Sheikh. Rozlehlý areál s několika bazény a hlavně pláží hned u útesu, kde je krásné potápění. Servis asi taková egyptská klasika na lepší úrovni. Vše fajn, akorát jen čísníci byli sem tam nepříjemní. Bylo krásný, když jsme s holkama vstávaly na východ slunce a dávaly si jógu u moře!

JÍDLO:
Jídlo za mě v Egyptě není žádná hitparáda. Pokud máte nějaké diety, speciální stravu, tak to bude těžké. Najíte se, to ano, ale nebude to životní gurmánský zážitek. Jedli jsme v hotelu a v thajské a indické restauraci. Thajská byla opravdu dobrá moc a ještě jsme se tam vraceli! Nabídka jídla v hotelu měla široký výběr, takže si určitě vyberete. Jen ten servis pokulhával.
Zároveň k jídlu si dejte opravdu pozor, co a kde jíte. Čistěte si zuby balenou vodou a třeba si nedávejte ani extra syrovou zeleninu apod. Já jsem tam neměla extra problémy - znáte to "faraona". Holky měly. Po nějakém týdnu doma zpátky z Egypta mě ale chytly takové žaludeční problémy, jaké jsem nikdy neměla. Nebylo to asi jen Egyptem, ale určitě v tom měl zásluhu a týden jsem byla nesvá, slabá a rušila hodně věcí (fyzicky náročnějších). Opravdu jsem si to hlídala, tak abyste s tím také počítali, když pojedete - s sebou Smecta, černé uhlí apod... :) .

AKTIVITY:
Ty my vzaly dech! CK Eti nám umožnila se zúčastnit několika výletů (viz video) a to byly opravdu jedinečné zážitky, které stály za to!
Potápění jsem nikdy nezažila lepší! I včetně Malediv :) Nevylezla bych z vody! Moře je úžasně čisté!

To by bylo vše! Dejte vědět, jak se vám video líbí a vaší zkušenosti s Egyptem :)

Pa,
Natty!

PS: To že nás tam pozvali nemělo žádné extra podmínky, video dělám jen pro vás, ať si uděláte obrázek a navnadí vás to na léto!