YouTubeři.cz

4x DIY NEHTY: Mramor, Neon, Black&Gold, celý postup + sundávání acetonem!

35 588

Kate Wednesday

100 000

39
Vítejte u dalšího videa! Vsadím svoji milovanou UV lampu na to, že dnešní video potěší všechny fanoušky domácího lakování :) Konečně jsem zjistila, jak se dají udělat nehty aspoň na měsíc bez odlupování, jak sundat starou manikúru acetonem a taky jak zvládnout neonové barvy nebo matný finiš sama doma. Doufám, že se video bude líbit, nehtová videa jsou pro mě náročnější, takže budu ráda za feedback :) K.

Výrobky ve videu:
Vše zakoupíte na e-shopu NaniNails.cz, se kterým dlouhodobě spolupracuji.
Pilníky: https://www.naninails.cz/search/?productsPerPage=18&limiter%5Bfulltext%5D=piln%C3%ADk
Cleaner: https://www.naninails.cz/search/?paginator-page=2&paginator-previousPage=1&limiter%5Bfulltext%5D=cleaner&productsPerPage=18&do=paginator-move
Aceton: https://www.naninails.cz/search/?productsPerPage=18&limiter%5Bfulltext%5D=aceton
Nail Prep, odmaštění nehtu: https://www.naninails.cz/nani-nail-prep-pro-odmasteni-nehtu-11-ml/
Vitamin primer: https://www.naninails.cz/nani-vitamin-primer-bonder-11-ml/
7in1 Hard Base: https://www.naninails.cz/neonail-gel-lak-7-2-ml-hard-base/
Barevné gellaky:
29 Ruby Red: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-ruby-red/
42 Neon Yellow: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-neon-yellow/
118 Snow White: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-snow-white/
119 Strong Black: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-strong-black/
127 Summer Pink: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-pastel-rose/
135 Whispering Breeze: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-whispering-breeze/
150 Ocean Secret: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-ocean-secret/
Sparkling Kiss: Našla jsem jen Champagne Kiss: https://www.naninails.cz/neonail-gel-lak-7-2-ml-champagne-kiss/
Finish Matt: https://www.naninails.cz/nani-gel-lak-amazing-line-5-ml-finish-matt/
Stamping Line: Sterling Silver: https://www.naninails.cz/nani-lak-pro-razitkovou-metodu-11ml-sterling-silver/
Zdobení Magic Jewelry 5: https://www.naninails.cz/nani-nehtova-bizuterie-magic-jewerly-j5/
Zdobení Magic Jewelry 22: https://www.naninails.cz/nani-nehtova-bizuterie-magic-jewerly-j22/


Social networks:
Facebook: https://www.facebook.com/KateWednesday2/
Instagram: https://instagram.com/kate_wednesday
Snapchat: kate_wednesday
Twitter: https://twitter.com/_KateWednesday_
Vinted: https://www.vinted.cz/uzivatele/730656-katewednesday


FAQ:
Na co natáčíš: Canon EOS 600D, iPhone X
V čem stříháš: VideoPad
Hudba z intra: Parov Stelar - All Night
Odkud jsi: Hradec Králové